Co je Gymboom

Gymboom je radost. Životní postoj. Vztyčený prostředníček lenosti, obezitě a s ní spojeným zdravotním komplikacím. Gymboom je způsob, jak vašemu bývalému životnímu stylu ukázat, že se vám bez něj vede výrazně lépe, než jemu bez vás.

V Gymboomu jsme všichni vášniví sportovci. Radost z pohybu pro nás není jen otřepaná fráze, ale životní krédo. Ke sportu proto přistupujeme jinak, než většina lidí, což byla ostatně jedna z klíčových věcí, které stály u zrodu této značky. Za všechna ta léta aktivního života jsme nabrali hromadu zkušeností, jež jsme po měsících příprav a plánování přetavili v řadu funkčního sportovního oblečení.

A protože ho nosíme taky, bylo naším hlavním cílem vytvořit takový produkt, který se s vámi směle vydá kamkoliv, kam vás vaše sportovní odhodlání zavede. Díky tomu jsme hned na úvod dali sbohem čínským fabrikám, jež by sice zvládly chrlit tisíce triček každý den, ale už ne v námi požadované kvalitě. Výrobky Gymboom jsme raději začali šít vlastními silami, a to z vysoce kvalitní italské látky.

Ať už se tedy snažíte změnit svůj životní styl nebo se jen chystáte zařadit vyšší rychlost, Gymboom je tu pro vás!